Kontakt oss

Murmester Espedalen AS har i dag 14 ansatte, hvorav 2 er lærlinger. Vi utfører alt innen mur, puss og flisarbeid. Vi har opparbeidet oss solid kompetanse gjennom mer enn 40 år i bransjen. 

På Ekspert-senteret i Bø har vi egen butikk med stor utstilling av flis. Her kan du få både informasjon og inspirasjon.

Ta gjerne turen innom.

Murmester Espedalen AS

Stasjonsvegen 17

3800 Bø i Telemark

Tlf: 35060330 / 95257972

Epost: terje@muree.no

 

Ansatte

Terje Rønningen

Daglig leder

Tlf: 925 57 972

terje@muree.no

Sondre Haugen

Prosjektleder

Tlf: 906 87 399

sondre@muree.no

Einar Espedalen

Murmester/prosjektleder

Tlf: 911 06 526

einar@muree.no

Helge Holtan

Prosjektleder deltid

Tlf: 908 61 739

helge@muree.no

Dumitru Chicu

Murer

Tlf: 464 46 007

dumitru@muree.no

Andre Gåsodden

Murer

Tlf: 464 15 549

andre@muree.no

Arne Dyrland

Murer

Tlf: 976 11 507

arne@muree.no

Frode Mæland

Murer

Tlf: 412 17 109

frode@muree.no

Nicolae Chicu

Murer

Tlf: 950 12 862

nicolae@muree.no

Nils Jørgen Heibø

Murer

Tlf: 413 96 468

nilsjorgen@muree.no

Andrei Stratulat

Murer

Tlf: 966 91 263

andrei@muree.no

Sindre Bakke

Murer

Tlf: 926 80 917

sindre@muree.no

Tarek Aboud Alkhalafi

Murer

Tlf: 462 18 975

Kim W. Henriksen

Murer

Tlf: 983 35 227

 

Å ha læringer er et samfunnsansvar

Å ha lærling i bedriften bidrar til å vitalisere arbeidsplassen. Å jobbe med opplæring av unge mennesker er givende på mange på måter..

Bedriften får bidra til sosialiseringen av lærlingene til fag og arbeidsliv. Ved å ansette lærlinger og lære dem opp fra bunnen av, kan vi forme dem som vi vil. 

Er vi dyktige, blir lærlingen også dyktig. inntak av lærling gir bedriften mulighet til å rekruttere ung arbeidskraft for framtida.

Vi er pr. i dag 14 ansatte, hvorav 2 er lærlinger.